Alates 1200

Olen huvitatud

Ihasalu Pansionaat

Ihasalu tee 16,Ihasalu , 74203 Harjumaa

+372 5100 407

pansionaat@ihasalu.com

https://www.facebook.com/ihasalupansionaat/

TEENUSED

Majutus ühe ja kaheinimese tubades. Hooldusteenus koos pesemise, hooldusvahendite (vajadusel mähkmete) kasutamisega. Pakutav teenus on personaalne, iga inimesega tegeletakse vastavalt tema vajadustele. Medõe teenus: kliendi tervisliku seisundi jälgimine, ravimite andmine, vajadusel süstimine, vererõhu mõõtmine, veresuhkru mõõtmine. Toitlustamine kolm korda päevas, toidud on kohapeal valmistatud. Soovi korral majas asuva sauna kasutamine.

Hoone on uus ning projekteeritud hoolekande-asutuseks. Energiamärgis A. Küttelahendusena on kasutusel maasoojuspump tootes ka sooja vett ja soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, lisaks võrguelektrile töötab päikeseelektrijaam, veevarustus on oma puurkaevust. Hoone asub looduskaunis kohas, mere lähedal, ümbritsetuna männimetsast.

Toad on valgusküllased, iga toa juurde kuulub väliterrass. Idapoolsed toad on osalise merevaatega. Tubades on elektriliselt reguleeritavad funktsionaalvoodid, voodikapp koos serveerimislauaga, televiisor, külmkapp, riidekapp, seinakapid, laud, tool, tugitool. Iga toas on invanõuetele vastav duśiruum-wc. Voodite juures ja wc-s on hädaabi kutsunginupud.

Töötajad on pikaajalise töökogemusega spetsialistid - neli hooldustöötajat kellest üks on 24 h kohapeal. Medõde, kes on kohal vastavalt töögraafikule. Kokk, kes valmistab kohapeal hommiku- lõuna ja õhtusöögi. Kohtade arv kokku 10, s.h. üheinimese tubades 2 ja kaheinimese tubades 

Pildigalerii